Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Zahlasujte za projekt „ZA ČISTEjŠIU IVANKU“

Nenašli sa žiadne akcie

Zahlasujte za projekt „ZA ČISTEjŠIU IVANKU“Vytlačiť
 

Oznamujeme obyvateľom, že náš projekt „Za čistejšiu Ivanku“ bol v programe Nadácie Tesco “Vy rozhodujete, my pomáhame“, zaradený hodnotiacou komisiou medzi tri najlepšie v regióne!
Projekt na osadenie košov na exkrementy nám pomôže s riešením problematiky, ktorá vzniká nárastom počtu štvornohých miláčikov. Výsledkom tohto projektu budú čistejšie trávnaté plochy a verejné priestranstvá pre všetkých obyvateľov obce.
Postúpili sme do druhého kola, v ktorom budú o jeho podpore rozhodovať zákazníci.
Podporte preto náš projekt v predajniach Tesco.
Ako? Je to celkom jednoduché. 
Každý zákazník, ktorý od 17. júna-14. júla 2019, nakúpi v obchode spoločnosti Tesco (Ivanka pri Dunaji, Čierna voda, Chorvátsky Grob, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu A, B alebo C projektu, ktorý chce podporiť.
V našom prípade ide o projekt „Za čistejšiu Ivanku“. Projekty s najväčším počtom hlasov od zákazníkov získajú v jednotlivých regiónoch podporu vo výške 1300 eur na realizáciu aktivít v priebehu mesiacov august 2019 až február 2020. Projekty umiestnené v hlasovaní zákazníkov na 2. mieste získajú podporu v hodnote 600 eur, projekty umiestnené na 3. mieste 300 eur.
Ďakujeme vopred za podporu projektu!
 


 
 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka