Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Zahlasujte za projekt „SEPARUJEME PRE KRAJŠIU IVANKU“ a podporte tak našu obecVytlačiť
 

Projekt "Separujeme pre krajšiu Ivanku" bol vybraný hodnotiacou komisiou pre poskytnutie dotácie z Participatívneho rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja a bude zverejnený na portáli BSK a zaradený do hlasovania verejnosti v rámci okresu Senec od 10.06.2019 (pondelok).

Bližšie informácie o hlasovaní

Termín hlasovania: 10.06.2019 (pondelok) – 24.06.2019 (pondelok)
Kde hlasovať
: webová stránka BSK k Participatívnemu rozpočtu - https://rozhodni-bsk.sk/

Ako hlasovať:

  1. Zvoľte okres, v rámci ktorého je projekt zaradený do hlasovania – SENEC
  2. V rámci okresu vyberte projekt z ponúknutého zoznamu – „SEPARUJEME PRE KRAJŠIU IVANKU“
  3. Zadajte e-mailovú adresu  kliknite na tlačítko „CHCEM HLASOVAŤ ZA TENTO PROJEKT“ pri vybranom projekte: „SEPARUJEME PRE KRAJŠIU IVANKU“
  4. Na zadanú e-mailovú adresu bude doručený e-mail s linkou pre potvrdenie hlasovania
  5. Pre potvrdenie hlasu je potrebné kliknúť na uvedenú linku v potvrdzujúcom e-maile.

Pravidlá hlasovania: Každý môže hlasovať iba raz (t.j. jeden hlas=hlas za jeden projekt). Po skončení hlasovania sa v rámci každého okresu zostaví finále poradia projektov podľa počtu získaných hlasov. Podporené budú projekty s najvyšším počtom hlasov v rámci daného okresu, a to do výšky schváleného rozpočtu pre daný okres. Počet hlasov sa aktualizuje priebežne každú hodinu. Hlasujúci poskytuje svoju emailovú adresu výhradne pre účely spracovania výsledkov hlasovania. Po vyhlásení výsledkov budú všetky emailové adresy hlasujúcich odstránené z databázy BSK.

PROJEKT V SKRATKE:

PROJEKT : Separujeme pre krajšiu Ivanku

Krátky popis projektu:

Projekt je zameraný na zorganizovanie spoločensko - vzdelávacieho podujatia v oblasti separácie odpadu pre všetky vekové kategórie. V rámci podujatia budú prebiehať prednášky o separovaní odpadu, hravá výuka pre deti spojená s rôznymi súťažami v uvedenej oblasti, premietanie rozprávok a filmov o ochrane životného prostredia, ako aj sprievodný kultúrny program. Zároveň spoločne umiestnime exteriérové smetné nádoby. Cieľom projektu je osveta v oblasti separácie odpadu a ochrany životného prostredia.

Prínos projektu:

Prínosom je osveta v oblasti separácie odpadu a ochrany životného prostredia. S ohľadom na skutočnosť, že vzdelávanie bude prebiehať nielen pre malých účastníkov zážitkovou formou, ale budú pripravené aj prednášky a iné aktivity pre dospelých obyvateľov, ktorí sú pre deti vzorom, tak predpokladáme, že dospelí pôjdu príkladom najmenším, či už doma, ale aj na verejných priestranstvách nielen našej obce. Cieľom projektu je vzdelávaním obyvateľstva lepšie separovať a zvýšiť tak percento vyseparovaného odpadu, ako aj eliminovať nelegálne skládky, chrániť prírodu a v neposlednom rade spájať obyvateľov. V rámci projektu budú spolupracovať zamestnanci obce, pedagogickí pracovníci, zmluvní partneri, členovia komisií, spoločenských organizácií a dobrovoľníci, vďaka čomu sa nám podarí vytvoriť priestor na spájanie ľudí z rôznych oblastí pôsobenia.

Miesto realizácie: areál na Mozesovej ul., Ivanka pri Dunaji

Žiadateľ: Obec Ivanka pri Dunaji

Typ projektu: vzdelávanie

Požadovaná dotácia: 3.500,- €


 
 

dnes je: 25.8.2019

meniny má: Ľudovít

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka