Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Zahlasujte za projekt „REALIZÁCIA ŠIKMEJ PLOŠINY PRE IMOBILNÉ OSOBY“ a podporte tak našu ZŠ M.R.ŠtefánikaVytlačiť
 

Uvedený projekt bol vybraný hodnotiacou komisiou pre poskytnutie dotácie z Participatívneho rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja a bude zverejnený na portáli BSK a zaradený do hlasovania verejnosti v rámci okresu Senec od 10.06.2019 (pondelok).

Bližšie informácie o hlasovaní

Termín hlasovania: 10.06.2019 (pondelok) – 24.06.2019 (pondelok)

Kde hlasovať: webová stránka BSK k Participatívnemu rozpočtu -
https://rozhodni-bsk.sk/

Ako hlasovať:

  1. Zvoľte okres, v rámci ktorého je projekt zaradený do hlasovania – SENEC
  2. V rámci okresu vyberte projekt z ponúknutého zoznamu – „REALIZÁCIA ŠIKMEJ PLOŠINY PRE IMOBILNÉ OSOBY“.
  3. Zadajte e-mailovú adresu  kliknite na tlačítko „CHCEM HLASOVAŤ ZA TENTO PROJEKT“ pri vybranom projekte: „REALIZÁCIA ŠIKMEJ PLOŠINY PRE IMOBILNÉ OSOBY“.
  4. Na zadanú e-mailovú adresu bude doručený e-mail s linkou pre potvrdenie hlasovania
  5. Pre potvrdenie hlasu je potrebné kliknúť na uvedenú linku v potvrdzujúcom e-maile.

Pravidlá hlasovania: Každý môže hlasovať iba raz (t.j. jeden hlas=hlas za jeden projekt). Po skončení hlasovania sa v rámci každého okresu zostaví finále poradia projektov podľa počtu získaných hlasov. Podporené budú projekty s najvyšším počtom hlasov v rámci daného okresu, a to do výšky schváleného rozpočtu pre daný okres. Počet hlasov sa aktualizuje priebežne každú hodinu. Hlasujúci poskytuje svoju emailovú adresu výhradne pre účely spracovania výsledkov hlasovania. Po vyhlásení výsledkov budú všetky emailové adresy hlasujúcich odstránené z databázy BSK.

PROJEKT V SKRATKE:

PROJEKT : Realizácia šikmej plošiny pre imobilné osoby

Krátky popis projektu:

V súčasnosti nemáme zriadený bezbariérový vstup do budovy školy. Osoby zdravotne ťažko postihnuté tak musia využívať asistenta na prekonanie bariéry - schodov do školy. Našim záujmom je v tomto roku vybudovať šikmú plošinu. Schodisková plošina pre imobilných je typ bezbariérového prístupu, pri ktorom je imobilná osoba maximálne samostatná. Výsledkom realizácie projektu bude zabezpečenie samostatného a bezbariérového vstupu do našej školy.

Prínos projektu:

Prínosom projektu bude zabezpečenie samostatného a bezbariérového vstupu do našej školy aj pre žiakov a rodičov, ktorí sa pohybujú pomocou invalidného vozíka. Architektonické bariéry - schody sú pre imobilného človeka viac ako len obyčajné prekážky. Imobilný človek tak stratí slobodu pohybu. V rámci pomoci postihnutým ľuďom v našej komunite a aj plnenia kritérií Európskej únie sa chceme snažiť stále viac o integráciu ľudí s hendikepom a odstraňovanie bariér, ktoré bránia našim žiakom a rodičom takto postihnutým v pohybe.

Miesto realizácie: Základná škola M. R. Štefánika

Žiadateľ: Základná škola M. R. Štefánika

Typ projektu: komunitná infraštruktúra

Požadovaná dotácia: 3.500,- €


 
 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka