Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Projekt „Škola – miesto nielen na učenie“Vytlačiť
 

Bratislavský samosprávny krajProjekt „Škola – miesto nielen na učenie“
Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore z Participatívneho rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja a vďaka Vášmu hlasovaniu.
Obec Ivanka pri Dunaji požiadala o poskytnutie dotácie z participatívneho rozpočtu Bratislavského samosprávneho kraja na projekt „Škola – miesto nielen na učenie“. Projekt postúpil do užšieho kola na hlasovanie a vďaka podpore obyvateľov nám Bratislavský samosprávny kraj pridelil finančné prostriedky na uvedený projekt, za čo patrí všetkým veľká vďaka. Cieľom projektu bolo umiestnenie street workoutových prvkov a vymaľovanie mantinelov na multifunkčnom mini ihrisku v areáli ZŠ M. R. Štefánika, čo sa nám podarilo. Umiestnením uvedených prvkov máme záujem vytvoriť podmienky aj na nové druhy cvičenia a to vlastnou telesnou váhou. Tento typ vonkajšieho cvičenia si získava čoraz väčšiu popularitu nielen u mládeže, ale aj dospelých obyvateľov. Zámerom bolo vytvorenie priestoru na aktívne trávenie voľného času nielen u detí, mládeže, ale aj ostatných obyvateľov obce. Zároveň je našim cieľom realizovať prevenciu voči nežiaducim aktivitám mládeže a vytvoriť im podmienky na zmysluplné trávenie voľného času, ako aj priviesť detí a mládež, ktoré trávia svoj čas prevažne doma pri tabletoch a počítačoch k športovým aktivitám na čerstvom vzduchu, ako aj vytvoriť priestor pre dospelých obyvateľov, ktorí budú môcť aktívne tráviť svoj voľný čas formou športu. Veríme, že street workoutové prvky si nájdu u Vás obľubu.
 Týmto ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju za poskytnutie dotácie vo výške 5.000,- €, ako aj učiteľom a žiakom za pomoc a krásne kresby na mantineloch.

Projekt "Škola - miesto nielen na učenie" obr.1Projekt "Škola - miesto nielen na učenie" obr.2 

Projekt "Škola - miesto nielen na učenie" obr.3Projekt "Škola - miesto nielen na učenie" obr.4 

 


 
 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka