Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Oznam vo veci údajného násilia spáchaného na mladom dievčatiVytlačiť
 

Obec Ivanka pri Dunaji nemá a ani zákonnou cestou nemôže získať informácie vo veci údajného znásilnenia dievčaťa v minulom týždni, ani miesta, kde sa skutok mal stať. Požiadali sme o informáciu okrem zložiek činných v trestnom konaní  aj hovorcu Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave, ktorý uviedol, že z dôvodu prebiehajúceho vyšetrovania nie je možné poskytnúť verejnosti žiadne informácie týkajúce sa skutku. Žiadne ďalšie pravdivé informácie nemá obec k dispozícii.
Je poľutovania hodné, že sa takýto skutok stal a vo vzťahu k poškodenej strane je potrebné z hľadiska verejnosti, pristupovať veľmi citlivo a ohľaduplne.
Apelujeme na rodičov, aby zvýšili starostlivosť o svoje deti, aby mali prehľad o tom, kde sa ich deti zdržiavajú, ako a s kým trávia svoj voľný čas a či dodržiavajú stanovené pravidlá hlavne v období letných prázdnin. Prevencia hlavne v rodinnom prostredí, je dôležitým činiteľom pre bezpečnosť našich detí.


 
 
Ako cestujuci SAD mám záujem o využitie možnosti parkovania bicyklov pri autobusovej zastávke pri dome č.1 na Moyzesovej

dnes je: 18.10.2018

meniny má: Lukáš

webygroup
ÚvodÚvodná stránka