Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Dotazníkový prieskum dopravného správaniaVytlačiť
 

Dostali sme informáciu od spracovateľov projektu "Plán udržateľnej mobility Bratislavského samosprávneho kraja" o prebiehajúcom dotazníkovom prieskume. Ďakujeme za spoluprácu pri vyplnení dotazníka:

Vážení členovia komunity, obyvatelia obce,
dovoľujeme si Vás poprosiť o vyplnenie anketového dotazníka prieskumu dopravného správania. Dotazník bude jedným z podkladov pre určenie základných socio-demografických údajov a dopravných návykov obyvateľov Vašej obce. Získané informácie o uskutočnených dopravných pohyboch budú použité pre vypracovanie „Plánu udržateľnej mobility Bratislavského kraja“. 
Dotazník sa vypĺňa za domácnosť, ako aj samostatne za každého člena Vašej domácnosti. Informácie prosíme uvádzať čo najpresnejšie. Exaktným vyplnením dotazníka cenne prispejete k zmapovaniu reálnych dopravných potrieb obyvateľov Vašej obce. Prieskum je anonymný. 
Oslovujeme Vás týmto spôsobom z dôvodu, aby dotazníky boli vypĺňané čo najväčším počtom respondentov. Našim zámerom je na základe Vami poskytnutých informácii vypracovať hodnovernú analýzu a model súčasného stavu, ktorý bude kvalitným podkladom pre prognózu dopravných vzťahov a pre následný návrh opatrení v prospech obyvateľov Bratislavského kraja.
Ďakujeme za Váš čas a ochotu poskytnúť informácie vyplnením dotazníka.

Spracovateľský tím „Plánu udržateľnej mobility Bratislavského kraja“

Vyplnenie anketového dotazníka TU

 

 


 
 
Ako cestujuci SAD mám záujem o využitie možnosti parkovania bicyklov pri autobusovej zastávke pri dome č.1 na Moyzesovej

dnes je: 18.10.2018

meniny má: Lukáš

webygroup
ÚvodÚvodná stránka