Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Obecný rozhlas

5. ročník Predvianočného turnaja vo futbaleVytlačiť
 

TJ IOAN 1209 oznamuje, že v sobotu 22.12.2018 sa v telocvični ZŠ uskutoční už 5. ročník Predvianočného turnaja vo futbale. Telovýchovná jednota Ioan 1209 pozýva všetkých fanúšikov futbalu, aby si čo najskôr zostavili malé tímy a prihlásili sa na turnaj. Viac informácií o podmienkach a prihlasovací formulár nájdete na www.ioan1209.sk.


 
 

Charitatívna potravinová zbierkaVytlačiť
 

Od štvrtka 22. novembra do soboty 24. novembra 2018 bude v ivanskej predajni Tesco prebiehať charitatívna potravinová zbierka. Dobrovoľníci budú zbierať od kupujúcich potraviny a hygienické pomôcky. Je možné prispieť mäsovými konzervami, olejom, strukovinami, ale aj sladkosťami a prípravkami pre osobnú hygienu. Každý, kto sa v uvedenom termíne do zbierky kúpou trvanlivých potravín a drogérie zapojí, pomôže ľuďom v núdzi. Potraviny a drogéria sa budú zbierať v Tescu od štvrtka do soboty v čase od 10:00 do 20:00 hod. 


 
 

Smútočné oznámenieVytlačiť
 

Smútiaca rodina s hlbokým zármutkom oznamuje všetkým príbuzným, priateľom a známym, že ich vo veku nedožitých 93 rokov opustil drahý otec, dedko, pradedko, švagor, strýko a krstný otec - pán Ladislav PETRO zo Štefánikovej ulice. Zádušná svätá omša za zosnulého bude vo štvrtok 22.novembra 2018 o 14.00 hod. v kostole sv. Jána Krstiteľa v Ivanke pri Dunaji.
Posledná rozlúčka s drahým zosnulým bude po zádušnej omši na cintoríne v Ivanke pri Dunaji.
Obecný úrad touto cestou vyjadruje smútiacej rodine úprimnú sústrasť.

 


 
 

Zberný dvor - uzatvorenie počas zimných mesiacovVytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že zberné miesto na Nádražnej ulici bude otvorené do 25.11.2018 vrátane. Po tomto termíne niektoré segmenty ako drobný stavebný odpad, drevný odpad   a biologický odpad zo záhrad nad rámec vývozu bude možné odviezť a bezplatne odovzdať  na zbernom dvore spoločnosti ABASK pri sadoch. Preukázať sa treba kartičkou o zaplatení poplatku za zber a likvidáciu TKO.


 
 

Vývoz bioodpadu - koniec zberu v roku 2018Vytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že posledný vývoz biologického odpadu bude od 26.11.201 do 30.11.2018.


 
 

Obecná knižnica zatvorenáVytlačiť
 

Oznamujeme občanom našej obce, že vo štvrtok 22.11.2018 bude obecná knižnica z technických príčin zatvorená.


 
 

Lekáreň na Námestí zatvorenáVytlačiť
 

Lekáreň na Námestí padlých hrdinov oznamuje, že v dňoch 21.11.2018 (streda) až 23.11.2018 (piatok) bude z dôvodu choroby zatvorené .


 
 

Ponuka práce - riaditeľ/ka v ZŠ v SenciVytlačiť
 

Základná škola na Kysuckej ul. v Senci, MŠ v Kaplnej, MŠ v Reci a ZUŠ Eugeňa Suchoňa v Pezinku pripravujú výberové konania na pracovnú pozíciu riaditeľa/riaditeľky. Bližšie informácie o ponúkaných miestach nájdete vyvesené na úradnej tabuli a tiež na obecnej podstránke Výberové konania v časti Elektronická úradná tabula ( https://www.ivankapridunaji.sk/vyberove-konania.html ).


 
 

Slovenská pošta - pobočka Ivanka pri Dunaji – oznamVytlačiť
 

Slovenská pošta - pobočka Ivanka pri Dunaji - oznamuje, že bude z prevádzkových dôvodov v dňoch 19.11.2018 -23.11.2018 poskytovať služby v čase:
PO: 07:30 – 13:30     
UT:  13:00 – 19:00                    
ST:  07:30 – 13:30
ŠT:  13:00 – 19:00
PI:   07:30 – 13:30
Výdaj P. O. Boxov v dňoch utorok a štvrtok bude v čase od 07:30 do 08:30
Najbližšie otvorená pošta: Bernolákovo  Po - Pi 08:00 – 19:00
Pošta ďakuje za porozumenie.


 
 

Beseda - Slovensko a Ivanka pri Dunaji na mapáchVytlačiť
 

Miestny odbor Matice slovenskej v Ivanke pri Dunaji vás srdečne pozýva na besedu "Slovensko a Ivanka pri Dunaji na mapách".
Odbornú prednášku pripravili: Ing, Karol Badlík, Ing. Peter Barica a Ing. Jozef Marek zo Slovenskej spoločnosti geodetov a kartografov.
Kedy: 22.11. 2018 o 17,00 hod.
Kde: Informačné centrum, Moyzesova 38/A (pri Nám. sv. Rozálie)
Tešia sa na Vás organizátori.


 
 

Pozvánka na divadelné predstavenieVytlačiť
 

Obec Ivanka pri Dunaji, Komisia pre kultúru, propagáciu, šport a spoločenské organizácie vás pozýva do Divadla komédie na predstavenie legendárneho komediálneho hitu poľskej autorky Elżbiety Jodłowskej – „Klimaktérium ... a čo?“
Predstavenie je akousi „babskou jazdou“ plnou humoru, ktorý je asi tým najlepším a najúčinnejším liekom na starosti dneška.
Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.
Kedy a kde: 5.12. 2018 o 19,00 hod. Matičnom dome
Vstupné: 13€
Predpredaj vstupeniek: Informačné centrum, Moyzesova 38A, Ivanka pri Dunaji.


 
 

Ponuka práce - brigádnikVytlačiť
 

Firma FITEK, odborník na skenovanie a digitalizáciu dokumentov hľadá do svojho tímu brigádnikov. Sídli na Nádražnej ulici č. 1958 v Ivanke pri Dunaji. V prípade záujmu treba volať na 0908 678 555 alebo osobne vo firme FITEK.


 
 

Ponuka práce - upratovačkaVytlačiť
 

Obec Ivanka pri Dunaji prijme do pracovného pomeru od 1.1.2019 upratovačku do Matičného domu. Platové podmienky sú určované zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.


 
 

Ponuka práce - riaditeľ/ka v MŠ KaplnaVytlačiť
 

Materská škola v Kaplnej pripravuje výberové konanie na pracovnú pozíciu
riaditeľa/riaditeľky. Bližšie informácie o ponúkanom mieste nájdete vyvesené na úradnej tabuli a tiež na obecnej podstránke Výberové konania v časti Elektronická úradná tabula ( https://www.ivankapridunaji.sk/vyberove-konania.html ).


 
 

Ponuka práce v detskom domove Nádej v Bernolákove - psychológ a mzdový účtovníkVytlačiť
 

Detský domov Nádej v Bernolákove pripravuje výberové konania na pracovné pozície psychológ a mzdový účtovník, personalista. Bližšie informácie o ponúkaných miestach nájdete vyvesené na úradnej tabuli a tiež na obecnej podstránke Výberové konania v časti Elektronická úradná tabula ( https://www.ivankapridunaji.sk/vyberove-konania.html )


 
 

Ponuka práce - údržbár/kurič s miestom výkonu práce v BernolákoveVytlačiť
 

Spojená škola IpD ponúka prácu údržbára/kuriča v Bernolákove. 
Ide o prácu na zmeny v dvojzmennom pracovnom režime (aj v noci).
Požiadavky na zamestnanca:
- bežné údržbárske práce - výhodou je, ak je záujemca vyučený v odboroch elektrikár, inštalatér príp. maliar
- kuričský preukaz a znalosť rozvodov elektrickej energie výhodou
- nástup možný ihneď alebo podľa dohody
Odmeňovanie v zmysle zákona č. 553/2003 (výkon práce vo verejnom záujme).
Prípadní záujemcovia sa môžu prihlásiť na vrátnici školy na ul. SNP 30 v Ivanke a priniesť krátky životopis, alebo telefonicky na čísle: 0948 229 346.


 
 

Katarínska víkendová kaviareňVytlačiť
 

Obec Ivanka pri Dunaji a Komisia pre kultúru, propagáciu, šport a spoločenské organizácie Vás pozývajú na Katarínsku víkendovú kaviareň s tanečnou zábavou a evergreenovou kapelou Kuštárovci.
Kedy: v sobotu 24.11. 2018 o 19,00 hod.
Kde: v Matičnom dome, Moyzesova 41
Vstupenky v cene 10,-€ si v predpredaji zakúpite v Informačnom centre na Moyzesovej 38A v Ivanke pri Dunaji.


 
 

Oznámenie o poľovačkáchVytlačiť
 

Poľovnícke združenie Bažant oznamuje, že od 3.11.2018 do 31.12.2018 sa bude každú sobotu konať poľovačka. Prípadná streľba v blízkosti obydlí tesne susediacich s poľovným revírom nepredstavuje pre obyvateľov riziko a dochádza k nej v súlade so Zákonom o poľovníctve a so Zákonom o strelných zbraniach a strelive. Pri dodržiavaní všetkých bezpečnostných predpisov nedochádza k ohrozeniu osôb, ani majetku. PZ Bažant sa opravedlňuje za zvýšený hluk  a ďakuje za pochopenie.


 
 

Vývoz komunálneho odpaduVytlačiť
 

Firma AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o. opakovane žiada občanov, aby nádoby k vývozu komunálneho odpadu a všetkých jeho triedených zložiek vykladali v deň vývozu od 06.00hod. rannej poprípade už v predvečer vývozu.
Mnohí z občanov nemajú načas vyložené nádoby k vývozu komunálneho odpadu a osádky vyvážajúcej firmy sa musia opätovne otáčať, aby zobrali a vysypali všetky nádoby, ktoré občania vykladajú po prejdení ulíc osádkou, čo vedie zbytočne k zvýšeným nákladom obce ako aj ich firmu.
Firma AVE SK ďakuje  občanom za pochopenie.


 
 
Ako cestujuci SAD mám záujem o využitie možnosti parkovania bicyklov pri autobusovej zastávke pri dome č.1 na Moyzesovej

dnes je: 22.11.2018

meniny má: Cecília

webygroup
ÚvodÚvodná stránka