Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Materské centrum TIK-TAK

Materské centrum TIK-TAK

Logo MC TIK-TAK

Kto sme

Sme neziskové občianske združenie, ktoré pomáha deťom nájsť si nových kamarátov a mamičkám zmierniť spoločenskú izoláciu na rodičovskej dovolenke.

Čo je naším cieľom

Vytvárať priestor pre rodičov na materskej dovolenke, kde sa môžu stretávať a diskutovať. Organizujeme prednášky na rôzne témy, napr. o prírodnej detskej kozmetike, stretnutie so zubnou lekárkou, o zdravej výžive pre deti a pod. Tiež si k nám môžu prísť po radu dojčiace mamičky, pre ktoré sú k dispozícii pravidelné stretnutia s odbornou poradkyňou pre dojčenie. Veľmi obľúbená je burza detského oblečenia a potrieb, ktorú organizujeme dvakrát ročne (apríl, október).
Občas organizujeme zábavné stretnutia pre celé rodiny spojené so súťažami pre deti, výlety do divadla, do ZOO, na farmu alebo na iné zaujímavé miesta. Taktiež organizujeme fotenie detí.

Milí naši skalní aj noví priaznivci burzy!

Tohtoročná jesenno-zimná burza sa uskutoční dňa 28. Septembra 2019
od 9.00 hod. do 11.30 hod. v priestoroch Parku oddychu Inspiro.

Registrácia bude prebiehať na mailovej adrese burza.ivanka@gmail.com od 15.9.2019 (nedeľa, 20.00 hod.) do 20.9.2019 (piatok, 20.00 hod.) alebo do vyčerpania registračných čísel.
VEĽMI POZORNE SI PREČÍTAJTE NASLEDUJÚCE POKYNY:
Dopyt predajcov zvyčajne takmer dvojnásobne prekračuje ponuku registračných čísel a čísla sa rozchytajú veľmi rýchlo.
Je preto NUTNÉ, aby ste dodržali tieto jednoduché pokyny, inak vaša žiadosť o registráciu NEBUDE PRIJATÁ!
1. Píšte na email: burza.ivanka@gmail.com
2. Prihlášky posielajte až od uvedeného času registrácie (nedeľa, 15.9.2019, 20.00 hod.). Registrácie budú vybavované v poradí, v akom budú prichádzať od uvedeného času a registrácie odoslané pred termínom nebudú akceptované! Prosím buďte trpezliví, kým obdržíte odpoveď s Vašim registračným číslom.
3. Do žiadosti o prihlášku treba uviesť 3 kontaktné údaje: meno, tel. číslo a mailovú adresu. Nezabudnite najmä na telefón, aby sme potom nemuseli posielať dodatočné e-maily s dožiadaním.
4. Neposielajte v jednom e-maily viac mien, každý sa registruje iba sám za seba.
Všetky pokyny ohľadom predaja dostanete v sprievodnom liste, ktorý Vám pošleme po Vašej registrácii.
Na záver upozornenie: ak potrebujete registráciu zrušiť, dajte nám prosím, čo najskôr vedieť, aby sme Vaše číslo mohli posunúť inému záujemcovi. Vyhradzujeme si právo tých, ktorí sa vopred neodhlásia a na burzu neprídu, nabudúce nezaregistrovať.

DOBROVOĽNÍCKA POMOC:
Keďže burzu pripravujeme vo svojom voľnom čase, veľmi uvítame pomoc dobrovoľníkov a to v piatok pred burzou, keď sa prijímajú a rozkladajú veci na stoly (cca od 16.00 hod.-19.00 hod.), v sobotu počas celého dňa, t.j. aj dopoludnia počas burzy, ale najmä po skončení predaja pri skladaní vecí zo stolov, t.j. cca od 11.30 hod. do 17 hod.

Môžete sa zapojiť aj keď predávate, za pomoc budete odmenení znížením provízie zo svojej tržby. Kto poskytne min. 2 hodiny dobrovoľníckej pomoci na deň a príde pomáhať v oba dni, nebudú mu strhnuté žiadne percentá z predaja. Za pomoc v jeden deň mu bude provízia znížená z 15 na 10 percent. Svoj záujem prísť pomôcť a čas, kedy chcete prísť, uveďte v prihláške.
Za tím MC TikTak Paulína Lužová

Kde sídlime

Za záhradami 31, Zálesie

Viac tu: https://mctiktak.webnode.sk/

Kontakty

mobil 0940 206 655
e-mail: mctiktak.ivanka@gmail.com
www.mctiktak.webnode.sk


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka