Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Kultúrne a športové akcie ku dňu 14. 9. 2019

9.9. - 20.9.2019   13:00 - 18:00 v pracovných dňoch

Eva Kristinová 9.9.2019-page-001.jpg

Informačné centrum, Moyzesova 38/A (na rohu Nám. sv Rozálie)

Eva Kristinová ... jednoducho kráľovná

Divadelný ústav Bratislava, Obecný úrad Ivanka pri Dunaji, MO Matice slovenskej v Ivanke pri Dunaji a Dedičstvo otcov, o.z. vás srdečne pozývajú na výstavu Eva Kristinová ... jednoducho kráľovná.
Slovenská herečka, členka Činohry Slovenského národného divadla stvárnila širokú škálu ženských postáv, od dievčenských, rozohratého „Roku na dedine“ a Felice v Goldoniho „Štyroch grobianoch“, cez jej vari najmilšiu Evu v Stodolovej Bačovej žene a Shakespearovu Lady Macbeth až po Matku Guráž, spolu zhruba 80 postáv, zväčša dramatických. 
Otvorenie výstavy: 9.9. 2019 o 17,00 hod. v Informačnom centre. Výstava potrvá do 20.9. 2019.


 

14.9.2019   8:00

Projekt Jazero Bagrovka2-page-001.jpg

Jazero Bagrovka pri predajni Metro

Brigáda - spoločné budovanie Rekreačno - náučného lesoparku v okolí jazierka Bagrovka

Pozývame Vás na spoločnú brigádu, ktorá sa bude konať v sobotu
14. septembra od 8,00 hod. - do 14:00 hod. a bude prvou časťou spoločného projektu na vybudovanie Rekreačno - náučného lesoparku v okolí jazierka Bagrovka. V tejto etape plánujeme spolu s našimi spoločenskými organizáciami (Dobrovoľný hasičský zbor, Ivanskí záhradkári a iné.) zrevitalizovať priestor v okolí jazierka : odstrániť náletové dreviny, presvetliť existujúcu výsadbu, osadiť nové lavičky, smetné koše, vtáčie búdky a hmyzie domčeky. Plánujeme tiež dosadiť bylinky, jedlé kríky a kvety, uvítame aj prinesené prebytky zo záhrad.
Po práci nám šéf nášho najmladšieho občianskeho združenia - Dobrovoľného hasičského zboru Lukáš Vallo navarí výborný guláš.
Príďte aj spolu s deťmi a zúčastnite sa tohto spoločného podujatia, ktorého účelom je vybudovanie nového zeleného priestoru, ktorý bude slúžiť nám všetkým
Bližšie pokyny v priloženom pdf:


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka