Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Kultúrne a športové akcie ku dňu 2. 12. 2017

2.12.2017   16:30 - 17:30 hod.

23783746_1733410873400814_123898475840439454_o.jpg

Park oddychu Inspiro, Nádražná 36

Vianočný príbeh divadielka JaKi pre deti

Park oddychu Inspiro, divadlo Jaja a divadlo MaKiLe

vás pozývajú na vtipný divadelný príbeh nešikovných škriatkoch vianočných, o príprave sviatkov a o ich malom - veľkom pomocníkovi pri pojašenom chystaní vianočnej nálady. Premýšľali ste už nad tým aké ťažké to majú malé škriatky? Aký veľký je oproti nim darček! Ako ťažko sa im musí zabalovať do papiera a obväzovať mašľou? Joj a čo potom veľký vianočný strom? V kúzelnej krajine sa blížia vianočné sviatky a škriatkovia i škriatky majú plné ruky práce. Čo však s popletenými škriatkami pani Pažroškovou a pani Brzďoškovou? Nestíhajú... a čo aj stihnú a spravia, to popletú. Nuž! Nič sa nedá robiť, treba im poslať pána KontroTrola, aby im pomohol. Ej ha! Ale čo už s takým pomocníkom keď je príliš veľký? Čo je to za škriatka? Ej, len či naozaj pomôže? Či nebudú musieť pomáhať aj deti? Nechajte sa pohltiť vtipným predstavením o tom, že prichystať sviatky pre malé škriatky, nie je vôbec jednoduché.
Predstavenie vzniklo spoluprácou známych interpretiek bábkových divadielok pre deti Jaja a MaKiLe. A čo môže vzniknúť spojením týchto výborných scenáristiek a herečiek? Jedinečné super vtipné predstavenie pre všetky deti, ktoré sa chcú baviť. Tešíme sa spolu na vás.
Predstavenie je vhodné pre všetky deti, ktoré sú už schopné vnímať príbeh a dokážu dopriať nerušenú zábavu aj ostatným kamarátom (odporúčaná veková hranica 4+).
Vstupné na predstavenie: DETI 5€, DOSPELÍ 2€.
Vstupenky zakúpite v Inspiro parku pred predstavením.
Predstavenie sa koná vo voľnočasovom parku INSPIRO v Ivanke pri Dunaji. Zaparkujete zdarma priamo pred budovou, a nájdete tu aj príjemnú domácu kaviareň s cukrárňou, občerstvením a veľkým zábavným herným centrom pre menšie i väčšie deti.
www.parkoddychu.sk


 
Ktorý deň v 30. týždni mi lepšie vyhovuje na premietanie letného kina?
 
 
3

 
 
 
40

 

dnes je: 17.7.2018

meniny má: Bohuslav

webygroup
ÚvodÚvodná stránka