Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Inspiro Park oddychu

INSPIRO Park oddychu - občianske združenie

Občianske združenie Inspiro Park oddychu bolo založené v októbri 2014 ako miestne rodinné voľnočasové centrum, komunitné zázemie pre rodiny s deťmi, centrum zmysluplných záujmových krúžkov, kurzov a tréningov, stredisko kultúrnej zábavy pre deti i dospelých.
Na ploche 900m2 interiérovej plochy a 1600m2 exteriéru v dennej 12-hodinovej prevádzke 7 dní v týždni sprostredkúva spolu s profesionálnymi partnermi rozmanitý program. Využíva pri tom veľkú multiúčelovú sálu 300m2 a tiež menšie miestnosti, ktoré poslúžia formálnym i neformálnym podujatiam.
V doobedných intervaloch sa najmä prostredníctvom záujmových krúžkov a kurzov venujeme najmenším deťom a ich príprave k nástupu do materských škôl.
V poobedných intervaloch využívajú naše priestory najmä rodiny s deťmi od 4 rokov až po mládež účasťou v pravidelných záujmových činnostiach.
K večeru sme cieľovou rovinkou pre dospelých športovcov.
Víkend otvára dvere spoločenským podujatiam, predstaveniam, seminárom, kongresom, výstavám a vystúpeniam detí.
A najmä budovaniu komunity pozostávajúcej z menších komunít priateľov jednotlivých záujmových skupín stretávajúcich sa na jednom mieste.

Viac informácií o INSPIRO poskytujeme na webovej stránke www.parkoddychu.sk, alebo na facebookovej stránke www.facebook.com/INSPIROvIVANKE.
Prezentačné video napovie viac o dispozíciách objektu: www.youtube.com/watch?v=SCTU76qtyvc

Srdečne vás pozývame na návštevu k nám do INSPIRO, kde nájdete aj dobrú kávu, či koláčik a pre deti veľký detský kútik so vstupom zdarma pre hostí kaviarne.

Inspiro - detský kútik Inspiro - divadloInspiro - gymnastika Inspiro - kúzelník

Inspiro - tanec Inspiro - grilovačka, stolný tenis 
Inspiro - záhrada Inspiro - pieskovisko   

      


 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka