Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Zažili sme v našej obci v r. 2018

ROK 2018

13.2. 2018

Babská 2018
Na konci Fašiangu sa ako každý rok podľa ivanských tradícií uskutočnila aj tento rok Babská zábava.  V matičnom dome sa o zábavu postarala DH Ivanka a "11" z Ivanky. Pripravená bola tombola, maškare, ivanský šotýš aj občerstvenie (ivanský guláš a iné dobroty). Zároveň sa v dennom penzióne zabávali aj naši starší občania spolu so svojimi priateľmi zo Skalice. Do rytmu zahral pán Oto Hajzok. O zábavu sa postaral taktiež pán Trgiňa so svojou speváckou skupinou Dunajek a speváckou skupinou Rozmarín zo Skalice.
fotogaléria  z matičného domu TU
fotogaléria z denného penziónu TU
video z MD (P.Blubla) 1.časť: TU a 2. časť: TU 

12. - 23.2. 2018

Výstava obrazov Jozefa Morávka
V informačnom centre v Ivanke pri Dunaji sa uskutočnila výstava obrazov Jozefa Morávka v náväznosti na výstavu výtvarne – remeselných prác ivanských výtvarníkov s názvom ROBÍME ČO NÁS BAVÍ. 
fotogaléria TU

5.2. 2018

Vyhodnotenie fotosúťaže Jesenná Ivanka 2017
V pondelok 5. februára sa v Informačnom centre uskutočnilo vyhodnotenie fotosúťaže Jesenná Ivanka 2017. Fotosúťaže sa zúčastnilo menej súťažiacich ako sme očakávali, doručili nám spolu 19 fotografií a všetci získali ocenenie. Fotografie si môžte pozrieť v galérii, tiež budú od štvrtka 8.2. až do konca februára vystavené v Informačnom centre. Súťaž bude pokračovať aj v ďalších ročných obdobiach a veríme, že sa pridajú so svojimi fotografiami aj ďalší nadšenci, ktorí majú vzťah k Ivanke a cit pre fotografovanie. Podmienkou účasti je trvalý pobyt v Ivanke.
fotogaléria TU

27.1. 2018

Cube Game of S.K.A.T.E. contest
Cube Game of S.K.A.T.E contest - skateboardová súťaž sa konala dňa 27.1.2018 v multifunkčnej športovej hale. Počas dňa sa odohral Game of Skate contest, Socket powerslide contest a niekoľko best trickov.
video (P.Blubla) TU

21.1. 2018

Slávnostný zápis ocenených darcov krvi do Pamätnej knihy obce
Dňa 21.1.2018 sa v Informačnom centre M.R. Štefánika konal slávnostný zápis bezpríspevkových darcov krvi do Pamätnej knihy obce Ivanka pri Dunaji, ktori v roku 2017 získali Janského  plaketu.
Bronzovú plaketu získali: Jaroslava Sikytová, Peter Chaláni, Ivan Malovec, Bc. Matej Chalányi, Dis.art. Ľubica Mešková, Silvia Baťová, Martina Labajová, Gabriela Šticová a Natália Pavelová
Striebornú plaketu získali: Dušan Paška ml., Juraj Múčka a Ing. Ľudmila Garančovská
Diamantovú plaketu získala: Mária Kučerová
Všetkým srdečne blahoželáme, ďakujeme a prajeme hlavne veľa zdravia do ďalších dní a odberov!
foto (G.Šticová) TU

9.1. 2018

1. Odber krvi v roku 2018
Miestny spolok Červeného kríža Ivanka pri Dunaji prvý krát v tomto roku zorganizoval kolektívny odber krvi, ktorý sa uskutočnil 9. januára v Matičnom dome. Na darcov sa opäť prišli pozrieť aj deti zo základnej školy. Po odbere dostal každý darca k načerpaniu nových síl občerstvenie. Na odber prišlo spolu 48 darcov.
Ďalšie termíny odberov pre rok 2018: 10.05.2018 a 13.09.2018.
foto (A.Kosarová) TU


 

Fotosúťaž "Zima v Ivanke"

dnes je: 20.2.2018

meniny má: Lívia

webygroup
ÚvodÚvodná stránka