Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu
Ivanka pri Dunaji - oficiálne stránky obce Hľadať
 
 

Obecný rozhlas

Smútočné oznámenieVytlačiť
 

Smútiaca rodina s hlbokým zármutkom oznamuje všetkým príbuzným, priateľom a známym, že ju vo veku 74 rokov opustil drahý manžel, otec, starý otec, prastarý otec, brat, svokor a švagor Ján DROBENA z Ružovej ulice.
Posledná rozlúčka s drahým zosnulým bude v piatok 20.10.2017 o 16.00 hod. na miestnom cintoríne v Ivanke pri Dunaji.
Obecný úrad touto cestou vyjadruje smútiacej rodine úprimnú sústrasť.

 


 
 

Výstava prác ivanských výtvarníkovVytlačiť
 

Informačné centrum obce Ivanka pri Dunaji, HSI o.z. a spoločenské organizácie Vás pozývajú na výstavu výtvarne – remeselných prác ivanských výtvarníkov s názvom ROBÍME ČO NÁS BAVÍ.
Vernisáž výstavy bude dňa 20. 10. 2017 (piatok) o 17,00 hod.
Výstavné dni: od 22. - 27. 10. 2017 v čase od 13,00 – 18,00 hod.


 
 

MUDr. Poláková – dočasná zmena ordinačných hodínVytlačiť
 

MUDr. Poláková oznamuje svojim pacientom, že vo štvrtok 19. 10. 2017 bude ordinovať dopoludnia od 8,00 – 12,00 hod., aj v pondelok 23. 10. 2017 od 8,00 – 12,00 hod.


 
 

Našli sa kľúčeVytlačiť
 

Na Cintorínskej ulici sa našli kľúče. Majiteľ si ich môže vyzdvihnúť na obecnom úrade.

 


 
 

Mesiac úcty k staršímVytlačiť
 

Obec Ivanka pri Dunaji vás pozýva na kultúrny program v rámci Mesiaca úcty k starším – „KYTICA POZDRAVOV“ v nedeľu 22.októbra 2017 o 15.00 hod. do Matičného domu.
Program:
- udelenie ocenení: „Čestný občan obce Ivanka pri Dunaji“ a „Cena obce Ivanka pri Dunaji“
- slávnostný zápis jubilantov do pamätnej knihy obce
- Dychová hudba Ivanka pri Dunaji
- žiaci Základnej umeleckej školy
- „11“ z Ivanky


 
 

Našiel sa psíkVytlačiť
 

Našiel sa mladý psík bielej farby s hnedou hlavou - vyzerá ako vyšší Jack Russel. 
Majiteľ sa môže hlásiť na čísle 0903313384.


 
 

Fotosúťaž – Jeseň v Ivanke pri DunajiVytlačiť
 

Oznamujeme občanom obce, že je vyhlásená fotosúťaž – Jeseň v Ivanke pri Dunaji. Cieľom súťaže je rozvoj kreatívneho vnímania, získanie propagačno - archivačných fotografií z jesenného obdobia, prírody, udalostí, podujatí. Uzávierka  súťaže je 30. 11. 2017 Téma: Jeseň v Ivanke pri Dunaji (odporúčame zaslať fotografie, na ktorých je možné rozpoznať, že boli fotografované v obecnej lokalite (katastrálna oblasť - dominanty, príroda a pod.) Maximálny počet fotografií v súťaži od jedného autora je: 5 ks. 
Bližšie informácie a podrobnosti o súťaži nájdete na oficiálnej webovej stránke obce.


 
 

Ponuka práce - strojník výroby a vodič VZVVytlačiť
 

Spoločnosť Premac obsadzuje voľné pracovné pozície strojníka výroby a vodiča VZV do závodu v Bratislave. Bližšie informácie na tel: 0902 464 106.


 
 

Ponuka práce – brigádnické práceVytlačiť
 

Spoločnosť Naturprodukt, s.r.o. so sídlom v Ivanke pri Dunaji, Nádražná 20, prijme na dlhodobú spoluprácu brigádnikov na pomocné práce v sklade .
Hlásiť sa možno u pána Pučíka, tel. 45 647 633, alebo osobne vo firme na Nádražnej ul. č. 20.


 
 

Ponuka práce - upratovačkaVytlačiť
 

Spoločnosti Prillinger  hľadá pracovníčku na pozíciu upratovačky na upratovanie priestorov -  5x do týždna po 2 hodiny a to medzi 12:00 – 14:00 hod.  Mzda je 150 € čistého na mesiac.


 
 

Zhoršená dopravná situácia v našej obciVytlačiť
 

Oznamujeme občanom našej obce, že dopravná situácia v našej obci sa od konca septembra zhoršila z dôvodu, že spoločnosť  BVS, a.s. v obci Most pri Bratislave realizuje rekonštrukciu vodovodu pre obyvateľov pozdĺž hlavnej cestnej komunikácie. Z tohto dôvodu je tam odstavený jeden jazdný pruh, doprava je riadená semaformi. Pravdepodobné ukončenie prác je koniec roka 2017.
Bližšie informácie nájdete na stránke obce Most pri Bratislave http://www.mostpribratislave.sk/sprava/2036/aktualizacia-informacia-verejnosti-rekonstrukcia-vodovodu.html.


 
 

Pošta - dočasná zmena otváracích hodínVytlačiť
 

Pošta Ivanka pri Dunaji oznamuje, že z prevádzkových dôvodov bude v dňoch od 9.10. do 31.10.2017 poskytovať služby každý pracovný deň v rovnakom čase:
Pondelok - piatok          7:30 - 12:00 hod.            13:00 - 18,00 hod. 


 
 

Pracovná ponuka - pomocné práceVytlačiť
 

Mladá žena na vozíčku hľadá zodpovednú ženu na pomoc pri sebaobslužných úkonoch a na pomoc v domácnosti. Miesto výkonu práce je Ivanka pri Dunaji. Pracovný čas a odmena dohodou. Kontakt 0905 645 269.


 
 

Bratislavská integrovaná doprava - požiadavky k verejnej osobnej doprave Vytlačiť
 

Bratislavská integrovaná doprava oslovuje občanov našej obce, aby sa priamo na ňu obrátili s pripomienkami a požiadavkami k verejnej osobnej doprave (VOD).
Pripomienky a požiadavky je možné zasielať do 31.10.2017 (viac na webovej stránke obce v časti Aktuality - http://www.ivankapridunaji.sk/oznamy/bratislavska-integrovana-doprava-ziadost-o-zaslanie-pripomienok-k-cestovnym-poriadkom.html).


 
 

Jesenná celoplošná deratizáciaVytlačiť
 

Obec Ivanka pri Dunaji oznamuje všetkým občanom, že v našej obci bude v mesiaci október  prebiehať celoplošná deratizácia.
Vlastník nehnuteľnosti je povinný v záujme ochrany pred vznikom a šírení prenosných ochorení vykonať každoročne v čase od 1.10. do 31.10. deratizáciu svojich nehnuteľností (VZN č. 2/2004 o celoplošnej deratizácii obce).
Predaj deratizačných návnad bude v budove OcÚ od 2.10. do 30.10.2017: pondelok 14,00 – 18,00 hod., streda, piatok, sobota 8,00 – 12,00 hod. Cena balenia deratizačných nástrah pre jednu domácnosť je 1€.


 
 

Dopravné obmedzenie na Matičnej ulici počas výstavby splaškovej kanalizácie Vytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že z dôvodu schválenej výstavby splaškovej kanalizácie na Matičnej ulici je dopravné obmedzenie v úseku od Moyzesovej po Trenčiansku ulicu.
Plánovaný termín ukončenia výstavby splaškovej kanalizácie – november 2017.
Ďakujeme za porozumenie!


 
 

Vývoz komunálneho odpaduVytlačiť
 

Firma AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o. opakovane žiada občanov, aby nádoby k vývozu komunálneho odpadu a všetkých jeho triedených zložiek vykladali v deň vývozu od 06.00hod. rannej poprípade už v predvečer vývozu.
Mnohí z občanov nemajú načas vyložené nádoby k vývozu komunálneho odpadu a osádky vyvážajúcej firmy sa musia opätovne otáčať, aby zobrali a vysypali všetky nádoby, ktoré občania vykladajú po prejdení ulíc osádkou, čo vedie zbytočne k zvýšeným nákladom obce ako aj ich firmu.
Firma AVE SK ďakuje  občanom za pochopenie.


 
 

dnes je: 19.10.2017

meniny má: Kristián

webygroup
ÚvodÚvodná stránka